חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות הקהילה

ועד הקהילה

ועד

ליצירת קשר עם הועד, שלח אימייל ל-vaad@kehilatnitzanim.org

עלה לארץ מבולטימור בשנת 1985 עם אשתו ויוויאן ושלושה ילדים. כיום הוא אב לחמישה ילדים וסב לנכדים לא מעטים. משה חבר בניצנים כבר 30 שנה ובמהלך שנים אלו כיהן בתפקידים רבים ושונים בוועד הקהילה. בין היתר ריכז את הלימוד בליל חג השבועות בבית הכנסת במשך שש השנים האחרונות, וכיום הוא יו”ר הוועד.

שי ברנשטיין עלה לארץ מניו יורק בשנת 1984 והיה חלק מקהילת ניצנים מגיל 5. הוא שירת בצה”ל כקצין בקבע ומשרת כיום במילואים בדרגת סרן. לשי ונעמה יש 3 ילדים מקסימים שלא אוהבים לישון, אך מעריצים שרופים של “תפילת הילדים” של ניצנים. הוא סמנכ”ל פיתוח עסקי ותפעול בחברת להעצים את אפריקה, חברה שמקדמת השקעות ויצירת מקומות עבודה באפריקה.

 

נחמה מונק צברית, שנולדה להורים ציוניים שעלו ארצה מארה"ב לאחר מלחמת ששת הימים. נחמה שרתה שנתיים בשירות לאומי בארגון "לבנות ולהבנות" בפיתוח זהות יהודית של בוגרים דוברי אנגלית. נחמה נשואה למתי ויש להם 4 ילדים מקסימים. נחמה הינה עובדת סוציאלית קלינית המתמחה בטיפול בטראומה ופגיעות מיניותת. יש לה קליניקה פרטית והיא גם מנהלת את תכנית ה-MSW בישראל של בית הספר לעבודה סוציאלית וורצוויילר, של ישיבה יונברסטי. בנוסף, נחמה נמצאת בעיצומו של דוקטורט בעבודה סוציאלית.

.

עלה ממנצ’סטר שבאנגליה, שם היה אוהד נלהב של קבוצת הכדורגל מנצ’סטר סיטי – וגם היום הוא עדיין עוקב אחריה בדבקות. אליוט ממשיך את המסורת המשפחתית של מעורבות בבית הכנסת, ויחד עם אשתו הדסה וארבעת ילדיהם הוא חבר בקהילת ניצנים מיום שעלה לארץ. אליוט הוא רואה חשבון מוסמך ועובד כמנהל כספים בחברת נכסים. בזמנו הפנוי אליוט נהנה לבלות עם משפחתו, לצפות בכדורגל ובכדורסל – הוא אוהד של הפועל ולשתות מרי פעם כוס ויסקי (סינגל מאלט, כמובן).

ניהל בתי ספר יהודיים שונים ברחבי ארצות הברית מאז שנת 1978. לפסגת עשייתו המקצועית הגיע בשנים 1990 עד 2008, אז ניהל את האקדמיה העברית עקיבא, בית הספר התיכון היהודי הוותיק ביותר בצפון אמריקה ואחד מבתי הספר היהודיים היוקרתיים ביותר ביבשת. אף שהעיסוק בחינוך יהודי היה בעיניו שליחות ועבודת קודש, פיל תמיד חלם לחיות בישראל. בשנת 2008 עלה לארץ עם אשתו דיאן והצטרף לארבעת ילדיו ולחמישה-עשר נכדיו. לצד השקעתו הרבה בענייני הקהילה פיל משמש מורה דרך; השכלתו המקיפה בהיסטוריה, בתרבות וביהדות ואהבתו לארץ ישראל ניכרות בטיוליו המרתקים.


חברה בניצנים מאז שעלתה מניו-יורק עם משפחתה בשנת 2004. עטרה חברה בוועד מאז שנת 2015, שימשה יו”ר ועדת החסד, וריכזה את ועדות האירוח וקבלת הפנים. אחראית לארגון סעודות השבת הקהילתיות, הקידושים ואירועי קהילה אחרים בקהילת ניצנים וחברה במיזם השידוכים הקהילתי.

מנהל בית הכנסת

ליצירת קשר עם המסרד, שלח אימייל ל-misrad@kehilatnitzanim.org.