חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קהילה

חסדים טובים

הכנסת אורחים - סעודות שבת וחגים

לקהילת ניצנים יצאו מוניטין של קהילה חמה ומסבירת פנים, ומשכך אנחנו שמחים לארח מבקרים בבית הכנסת או בשכונה שלנו לארוחת שבת או חג. אם ברצונך להיכנס לרשימת המשפחות המארחות, יש למלא את הטופס שלהלן:

ארוחה חמה ביום סגריר

בתקופות קשות הקהילה כולה נרתמת להושיט יד ולתמוך בחבריה. משלוח ארוחה – פעולה פשוטה למדי – מזכיר לנותן וגם למקבל שכולנו משפחה אחת. כל משפחה ומשפחה בקהילה הנפלאה שלנו נכונה תמיד להטות כתף כשמתעורר הצורך ומישהו מקרבנו נזקק לעזרה.

תוכנית מזון לחיילים בודדים

כמה פעמים בשנה משתתפת קהילת ניצנים בתוכנית מזון לחיילים בודדים. זו אחת הדרכים להכיר טובה לחיילים וחיילות אמיצים המגינים עלינו ולחבק אותם, ובייחוד למי מהם שאין להם גב משפחתי. בהזדמנויות אלו מעבירה הקהילה דף הרשמה המונה את מוצרי המזון הנחוצים, אוספת את המאכלים הביתיים שהוכנו באהבה, ומעבירה אותם לבית החייל הבודד בארנונה / תלפיות.

כדי להשתתף בתוכנית יש לעקוב אחר העדכונים וההודעות.

מתנות חנוכה לילדי "בת מלך"

לקראת חנוכה, קהילת ניצנים מארגנת מתנות לילדים נפגעי אלימות במשפחה הנמצאים במקלטי "בת מלך". הקהילה אוספת תרומות, רוכשת מתנות וקבוצת מתנדבים שבה חברים בני הקהילה בכל הגילים שוקדת על מלאכת עטיפת הצעצועים והמשחקים – פרויקט שכולם שמחים להשתתף בו ושנשלם תמיד כהרף עין. הילדים המתנדבים לומדים כך שיעור רב ערך בדאגה לחלשים שבקרבנו – כיצד משהו קטן ממישהו שאכפת לו יכול להאיר לרגע את חייהם של ילדים הנאבקים בקשיים כה גדולים.